Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 

Als u bij de viering Livestream ziet staan zal deze worden
uitgezonden op YouTube.
Gezien de huidige corona maatregelingen dient u voor alle vieringen zich op te geven bij de kerk waar u aanwezig wilt zijn, dit gezien we niet meer dan 50 mensen mogen toelaten.

Derde zondag door het jaar
 Zaterdag 22 januari
 17.00  St Joseph  Antony Varghese  Eucharistie  A. Oerlemans
 18.30 O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Eucharistie  T. Raats
 Zondag 23 januari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Antony Varghese  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Fons Burm  Eucharistie  Gelegenheids
 S. v den Berg
 14.00  St Joseph    Armeense
 viering
 
Vierde zondag door het jaar
 Zaterdag 29 januari
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie  N. Wegman
 18.30  O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Eucharistie  Langdonk
 J. Buijs
 Zondag 30 januari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie   Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  Gemengd
 N. Wegman
Vijfde zondag door het jaar
 Zaterdag 5 februari
 17.00 St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie
 18.30  O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Eucharistie
 Zondag 6 februari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Antony Varghese   Eucharistie  Cadans
 H. Reijs
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Bert Wooning  Eucharistie  Gemengdkoor
 N. Wegman
 11.00  O.L.Vrouwe  Marc Lindeijer SJ   Peuterkleuter
 Kinderzegen
Zesde zondag door het jaar
 Zaterdag 12 februari
 17.00  St Joseph  Marc Lindeijer SJ  Eucharistie
 18.30  O.L.Vrouwe  Igo Renjaan  Eucharistie
 Zondag 13 februari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ   Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Antony Varghese   Eucharistie  Langdonkkoor
 J. Buijs
 Zevende zondag door het jaar
 Zaterdag 19 februari
 17.00  St Joseph  Bert Wooning  Kindercarnaval  
 18.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie  
 Zondag 20 februari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Bert Wooning  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie  Alfonsus
 T/ Raats
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Antony Varghese  Eucharistie
 Kinderneven-
 dienst
 Gemengdkoor
 C. van Beek
 Achtste zondag door het jaar
 Zaterdag 26 februari
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie
 18.30  O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Eucharistie
 Zondag 27 februari
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Fons Burm  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ   Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Rini van Broekhoven  Eucharistie  Gelegenheids
 S. van den Berg
 14.00  St Joseph  Armeense
 viering

 Voor opmerkingen of vragen over de vieringen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

designed by PJM Rademakers