Tijdsbeeld Sint Josephkerk: film in bioscoop!
De film is in 2023 - 2024 gemaakt door Ruud Scheidel en Tineke Engelen van filmclub ERSA. De film over activiteiten in de Sint Josephkerk zal te zien zijn in bioscoop C-Cinema te Roosendaal op zaterdagochtend 25 oktober 2025 om 10.30 – 11.15 uur. Iedereen is dan van harte welkom. De entree bedraagt € 3,- en is inclusief consumptie. Kaartjes zijn van te voren te bestellen aan de kassa bij de bioscoop of via de website van bioscoop C-Cinema Roosendaal (www.c-cinema.nl/films/st-josephkerk). Op zaterdag 25 oktober - op de dag zelf - zijn bij de kassa ook nog kaartjes te koop.
De film over de Sint Josephkerk duurt ruim drie kwartier. Het is een afwisselende film met steeds kleine stukjes over veel verschillende onderwerpen, die allemaal betrekking hebben op de Sint Josephkerk en haar gebruikers: de architectuur, met name de Amsterdamse School door architect Jacques Hurks, vieringen zoals o.a. de Eerste Communie, de Paaswake en de Franciscusdag, activiteiten zoals de markten waaronder de Kerstmarkt en de Sing-in met verschillende koren en muziekgezelschappen, het eieren zoeken in de pastorietuin en de vrijwilligersavond, externe gebruikers zoals o.a. de KBO en de Zonnebloem als ook de restauratie van het dak van de kerk en het schoonhouden van het kerkgebouw.
Om ervoor te zorgen dat velen kennis kunnen nemen van de prachtige architectuur en de diversiteit aan activiteiten die plaatsvinden in de Sint Josephkerk en de pastorie is gekozen voor vertoning van de film in bioscoop C-Cinema te Roosendaal.
U bent van harte welkom om mee te genieten van deze inspirerende film met korte interviews en sfeerbeelden van de vele activiteiten.

