Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 
 Zevende zondag door het jaar
 Zaterdag 23 febr
 17.00  Moeder
 Gods
 Petra Versnel  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 18.30  O.L.Vrouwe  Petra Versnel  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 19.00  St. Joseph  Mary Zopfi  Carnavalsviering  Projectkoor
 Zondag 24 febr
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Jan Hoevenaars  Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Piet Swinne  Eucharistie  St. Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Claude Covemaeker  Eucharistie  St. Franciscus
 11.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Mary Zopfi
 Presentatie
 1e Communie
 Dameskoor
Achtste zondag door het jaar
 Zaterdag 2 mrt
 17.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samenzang
 18.30  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samenzang
 Zondag 3 mrt
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Piet Swinne  Eucharistie  Cadans
 10.30  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Carnavalsmis
 11.00  St. Joseph  Piet Swinne  Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Claude Covemaeker  Eucharistie  Samenzang
Aswoensdag
 Woensdag 6 mrt
 19.00  St. Joseph  Mary Zopfi  Woord en 
 Communie
 St. Joseph
 19.00  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie
 19.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  Moeder Gods
 Donderdag 7 mrt
 19.00  O.L.Vrouwe    Taizéviering  
 Eerste zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 9 mrt
 17.00  Moeder
 Gods
 Mary Zopfi  Woord en 
 Communie
 Gelegenheids
 18.30  O.L.Vrouwe  Mary Zopfi  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 Zondag 10 mrt
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Piet Swinne  Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Franciscus
 11.00  St. Joseph  Ronald van
 Bronswijk
 Mary Zopfi
 Eucharistie +
 Kinderwoord
 Langdonk
 11.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  Herenkoor
 17.00  O.L.Vrouwe   Ronald van
  Bronswijk
 Vesperviering  Cantors
Tweede zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 16 mrt
 17.00  Moeder
 Gods
 Els Ettes  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 18.30  O.L.Vrouwe  Els Ettes  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 Zondag 17 mrt
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Fons Burm  Voorbereiding
 1e Communie
 St. Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Piet Swinne  Eucharistie  St.Joseph
 ZLTO
 11.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Dameskoor
 17.00  O.L.Vrouwe    Vesperviering  Cantors
Derde zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 23 mrt
 17.00  Moeder
 Gods
 Els Ettes  Voorbereiding
 1e Communie
 Samenzang
 18.30  O.L.Vrouwe  Els Ettes  Woord en 
 Communie
 Samenzang
 Zondag 24 mrt
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Els Ettes  Woord en 
 Communie
 St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Piet Swinne  Eucharistie  St. Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Piet Swinne  Eucharistie
 11.00  Moeder
 Gods
 Jan Hoevenaars
 Els Ettes
 Eucharistie  Herenkoor
 Vierde zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 30 mrt
 17.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  Samenzang
 18.30  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samenzang
 Zondag 31 mrt
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Piet Swinne  Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie
 Kinderwoord
Langdonk
 11.00  St. Joseph  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  St. Franciscus
 17.00  O.L.Vrouwe    Vesperviering  Cantors

 Voor opmerkingen of vragen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

designed by PJM Rademakers