Alpha 2022Alpha is een wereldwijd bekende manier om kennis te maken met het christelijk geloof. Het programma telt negen bijeenkomsten van twee uur, een bijeenkomst van één dag op locatie en een slotmiddag. In een open, ontspannen sfeer kunnen de deelnemers zelf ontdekken wat het betekent om christen te zijn, op basis van heldere informatie en respectvolle uitwisseling.

We komen om de andere week samen op maandag om 12.00u in het Klooster aan de Kade (23). We beginnen met de lunch: de deelnemers nemen hun eigen brood mee, de organisatie zorgt voor soep, drank, iets lekkers. Daarna is er een inleiding van een half uurtje, gevolgd door gesprek in één of twee kleine groepjes, al naar gelang het aantal deelnemers. We proberen om 14.00u af te ronden.

Opgeven kan t/m 6 januari bij Marc Lindeijer SJ Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Het maximum aantal deelnemers is twaalf; er is nog ruimte voor enkele personen.

Programma
9 januari: Het christelijk geloof: saai, onwaar en achterhaald?
23 januari: Wie is Jezus?
6 februari: Waarom stierf Hij aan het kruis?
20 februari: Wat zijn de bronnen van het geloof?
6 maart: Bidden: waarom en hoe?
20 maart, 9.00-19.00u: Wie is de heilige Geest en wat doet Hij?
3 april: Hoe kan ik het kwade weerstaan?
17 april: Hoe leidt God ons?
1 mei: Waarom en hoe moeten we het anderen vertellen?
15 mei: Geneest God ook vandaag nog?
29 mei, 14.00-19.00u: Hoe zit het met de Kerk en hoe gaan we verder?

We verwachten dat de deelnemers bij elke bijeenkomst aanwezig zijn. Schrijf de data dus alvast in uw agenda!

designed by PJM Rademakers