beeldmerk seniorenpastoraat klAls het gaat over ‘ouder worden’ krijgt het gesprek vaak een zorgelijk randje. Veel aandacht is er dan voor de lasten van de ouderdom als het gaat om gezondheid en wonen bijvoorbeeld. Toch is er ook een ander beeld van de ouderdom, die van een gezegende leeftijd.

In vijf bijeenkomsten door het jaar heen verkennen we in gesprek wat het zeggen wil om gezegend te zijn. Wat laat je als (geestelijke) erfenis na? Waar in je leven kende je beproevingen en zegeningen? Waar zie je dingen gebeuren die met een toekomst voor de wereld te maken hebben? Waar ben je ook op latere leeftijd nog steeds vruchtbaar? Bij deze pittige vragen laten we ons telkens op sleeptouw nemen door een voorbeeld uit de Bijbel, die de oudere mens vooral als ‘wijs’ bestempelt.

Begeleiding: Mirjam Dirkx.

Data: 16 dec. Tijd: 14.00-16.00 uur.
Locatie: Residentie De Kroeven
Kosten: vrije gift.
Opgave via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

designed by PJM Rademakers