FranciscusOp dinsdag 17 maart 2020 wordt voor de zevende keer de Franciscusdag gehouden in de St. Josephkerk en Buur thuis Keijenburg. Deze inspirerende dag is speciaal bedoeld voor allen die zich kwetsbaar in het leven voelen staan: ouderen, zieken en mensen die om allerlei redenen dreigen te vereenzamen. Net als andere jaren is er op deze dag aandacht voor geloofsverdieping, ontmoeting en ontspanning. Dit jaar krijgt de Franciscusdag als thema mee: “Ruimte voor vriendschap”.

Wilt u meer informatie?
Neem dan contact op met pastor Petra Versnel: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of;
bel het centrale secretariaat : (0165) 53 46 67, doordeweeks open tussen 09.00 uur en 11.30 uur of tussen 13.30 uur en 16.00 uur.

Wilt u zich aanmelden?
Doe dat vóór 14 maart per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of per telefoon: (0165) 53 46 67 (zie de tijden hierboven).

designed by PJM Rademakers