Wie wil ons team komen versterken? Op dit moment zijn we opzoek naar uitbreiding van ons gezellige boekenteam. Heb je affiniteit met boeken? Ben jij bereid en beschikbaar om ons te ondersteunen bij (een van) onze activiteiten? Dan ben je van harte welkom om ons team te komen helpen!

De activiteiten, in de St. Josephkerk, die op ons programma staan zijn;
- het inzamelen van boeken op de 1e zaterdagochtend van de maand
- het uitsorteren van de aangeboden boeken op de dinsdagochtend na het inzamelen
- 2x per jaar houden wij de Boekenmarkt (voorjaar en najaar).

Bij interesse kun je contact opnemen met werkgroep Boeken- en Platenmarkt telefoon 06-13675011 of via ons mailadres : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

boekmarktvacatureplatenmarktvacature

designed by PJM Rademakers