Hier vindt u het tweede adventsfilmpje nu met vrijwilligster Chantal Dircken, die de teksten voorleest in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Nispen. Zij is vrijwilligster bij de peuter-/kleutervieringen, de kindernevendienst en bij andere kinderactiviteiten. Zij woont in Nispen.

Tijdens de adventstijd gaan we op weg naar Kerstmis. Pater Igo Renjaan heeft het initiatief genomen voor de adventsfilmpjes. Hij wenst voor een ieder ‘ruimte voor God’, een Kerstmis met ruimte voor vrede, vertrouwen, liefde en hoop. Pastoor Marc Lindeijer heeft zorggedragen voor de teksten. Regie, camera en montage zijn in handen van Tineke Engelen.

 

Dat de filmpjes een inspiratiebron mogen zijn ter voorbereiding op Kerstmis 2022, op een nieuw begin vol vrede, vertrouwen, liefde en hoop.

designed by PJM Rademakers